Naprawa xbox series x

Na Twoim gamingowym stanowisku stoi konsola XBOX SERIES X, która sprawia Ci wiele radości, ale w najmniej oczekiwanym momencie zaczęła się psuć? Nie mogłeś trafić w lepsze miejsce. Technicy serwisu konsol XBOX SERIES X zajmą się nawet najtrudniejszą awarią Twojej konsoli XBOX SERIES X.
Naprawa pada
od 100 PLN
Image
Powodem braku wyświetlania obrazu pomimo tego, że konsola uruchamia się najczęściej jest uszkodzony port HDMI w konsoli.
Jeśli Twoja konsola Xbox Series X nie uruchamia się, najprawdopodobniej doszło do uszkodznia sekcji zasilania. Wyślij koonsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów stacjonarnych, a po sprawdzeniu oddzwonimy do Ciebie i poinformujemy o kosztach naprawy.
Konsola Xbox Series X zawiesza się najprawdopodobniej z powodu przegrzania układów. Dochodzi do tego w sytuacji, gdy zaburzony zostaje obieg powietrza we wnętrzu konsoli. Dzieje się tak na skutek osadzającego się kurzu wewnątrz konsoli. Oferujemy czyszczenie całej konsoli Xbox Series X wewnątrz wraz z wymianą pasty termoprzewądzocej na nową.
Jesli napęd konsoli Xbox Series X nie czyta płyt, niezbędne będzie przeczyszczenie napędu, wymiana lasera w napędzie lub całego napędu. Wyslij konsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów. Po otrzymaniu konsoli i sprawdzeniu poinformujemy cię o kosztach naprawy.
Bolączką kontrolerów jest problem z dryfującymi analogami. Oferujemy wymianę wadliwego analogu, wymianę gniazda USB, czyszczenie kontrolera po zalaniu.
O konsoli XBOX SERIES X słów kilka 

Konsola XBOX SERIES X to konsola nowej generacji, która już na pierwszy rzut oka wygląda inaczej niż poprzednicy koncernu Microsoft. Konsola XBOX SERIES X ma pionową konstrukcję, można ją jednak ustawić także w poziomie. Nie ma obaw dotyczących przegrzania sprzętu. To duży plus. 
Nowa, kwadratowa konstrukcja konsoli XBOX SERIES X pozwoliła także na nowy, lepszy układ chłodzenia konsoli. Wentylator w XBOX SERIES X jest bardzo duży, jak na standardy konsoli wręcz gigantyczny. Daje to możliwość doskonałego chłodzenia konsoli. 
Konsola XBOX SERIES X posiada 3,8-gigahercowy ośmiordzeniowy procesor Zen-2. Dodatkowo karta graficzna obsługuje RayTracing oraz szybki dysk NVME SSD. Konsola XBOX SERIES X posiada dysk wewnętrzny 1 TB, istnieje także możliwość zakupu dodatkowej pamięci zapewniającej kolejny 1 TB. 
Doskonałym rozwiązaniem XBOX SERIES X jest także możliwość możliwość trzymania gier w pamięci wewnętrznej konsoli. 
Lekki facelifting w stosunku do poprzednich wersji przeszedł także kontroler do XBOX ONE S. Pojawił się  dodatkowy przycisk służący do zapisywania zrzutów ekranu, nagrywania filmów oraz ich udostępniania. W kontrolerze XBOX SERIES X pojawiła się też perforacja triggerów, czego nie było w padach konsol poprzednich generacji. 

XBOX SERIES X - co może się zepsuć

XBOX SERIES X to naprawdę potężna konsola, jednak i w najlepszym sprzęcie czasami coś może ulec awarii. Jeśli Twoja konsola XBOX SERIES X nie działa tak jak powinna, przegrzewa się lub zawiesza, trafiłeś w doskonałe miejsce. Pracownicy serwisu konsol Naprawczyk zajmą się Twoją XBOX SERIES X. Serwisanci serwisu konsol XBOX SERIES X wyczyszczą konsolę XBOX SERIES X i wymienią w niej pastę termoprzewodzącą, byś Ty mógł cieszyć się nią dalej. Problemem Twojej konsoli XBOX SERIES X nie jest jedynie przegrzewanie? Konsola XBOX SERIES X nie czyta obrazu lub - co gorsza - nie uruchamia się? Możliwe przyczyny są nam doskonale znane. Jeśli będzie trzeba to technicy serwisu konsol XBOX SERIES X wymienią dysk XBOX SERIES X, wymienią port HDMI XBOX SERIES X lub wymienią chip XBOX SERIES X. Bez pracownicy serwisu konsol XBOX SERIES X poradzą sobie także z tym, że Twoja konsola XBOX SERIES X nie czyta płyt. W serwisie konsol XBOX SERIES X Naprawczyk wymienimy w niej laser i po sprawie. Problemem dla serwisantów serwisu konsol XBOX SERIES X nie są także usterki kontrolerów XBOX SERIES X. Technicy serwisu konsol XBOX SERIES X sprawdzą, co dolega Twojemu padowi XBOX SERIES X, wycenią naprawę i usuną usterkę.

KONTAKT

+48505505050. Czytaj więcej na: JOOMLA GURU https://joomlaguru.pl/joomla/kody-snippets/561/klikalny-numer-telefonu-na-stronie-w-czasach-mobile-must-have
Tel.: 885333393

e-mail: naprawczyk @ gmail.com

Adres do wysyłki:

PC CONSULTING
ul. Kościańska 47
64-000 Racot

Nazwa paczkomatu do wysyłki:
RAX01M

Punkty naprawczyka: