Naprawa xbox one x

Twoja niezawodna dotąd konsola XBOX ONE X uległa awarii? Nie wiesz co zrobić i szukasz serwisu konsol XBOX ONE X? Trafiłeś w bardzo dobre miejsce! Serwis konsol XBOX ONE X NAPRAWCZYK zajmie się naprawą Twojej konsoli. Serwis konsol NAPRAWCZYK działa w Poznaniu, Kościanie i Lesznie oraz wysyłkowo. Naprawiamy konsole dla graczy w całej Polsce.
Naprawa pada
od 80 PLN
Naprawa napędu
od 170 PLN
Wymiana napędu
od 280 PLN
Wymiana dysku
od 300 PLN
Image
Czestą przyczyną usterki związanej z brakiem obrazu w konsoli Xbox One X jest uszkodzony chip retimera TDP158. Do uszkodzenia retimera przeważnie dochodzi, gdy podłączamy lub rozłączamy kabel HDMI na włączonej konsoli lub telewizorze. Powodem braku obrazu może także być mechaniczne uszkodzenie portu HDMI w konsoli.
Jeśli Twoja konsola Xbox One X nie uruchamia się, najprawdopodobniej doszło do uszkodznia sekcji zasilania. Wyślij koonsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów stacjonarnych, a po sprawdzeniu oddzwonimy do Ciebie i poinformujemy o kosztach naprawy.
Konsola Xbox One X zawiesza się najprawdopodobniej z powodu przegrzania układów. Dochodzi do tego w sytuacji, gdy zaburzony zostaje obieg powietrza we wnętrzu konsoli Xbox One X. Dzieje się tak na skutek osadzającego się kurzu wewnątrz konsoli. Oferujemy czyszczenie całej konsoli Xbox One X wewnątrz wraz z wymianą pasty termoprzewądzocej na nową.
Jeśli napęd konsoli Xbox One X nie czyta płyt, niezbędne będzie przeczyszczenie napędu, wymiana lasera w napędzie lub całego napędu. Wyslij konsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów. Po otrzymaniu konsoli i sprawdzeniu poinformujemy cię o kosztach naprawy.
Bolączką kontrolerów jest problem z dryfującymi analogami. Oferujemy wymianę wadliwego analogu, wymianę gniazda USB, czyszczenie kontrolera po zalaniu.
Słów kilka o  XBOX ONE X 
Konsola XBOX ONE X to jedna z najpotężniejszych konsol na rynku. Specyfikacja techniczna tej konsoli naprawdę może robić wrażenie. Posiada 2,3-gigahercowy, 8-rdzeniowy procesor, 12 GB pamięci. I to wszystko mieści się w zgrabnej obudowie. Niektórzy twierdzą, że w porównaniu z prześliczną konsolą XBOX ONE S ta wypada blado, ale to tak naprawdę kwestia gustu. Wszystkie inne parametry przemawiają jednak na korzyść XBOX ONE X. Ta niewielka konsola obsługuje np. technologię Dolby Atomos. Ciekawostka jest fakt, że w tak małym opakowaniu, przy tak bogatym wnętrzu, konsola XBOX ONE X jest praktycznie bezgłośna. Dodatkowo nie ma dużych problemów z przegrzewaniem. XBOX ONE X wyposażona jest w wentylator odśrodkowy, który sprawnie wyrzuca ciepłe powietrze. 
XBOX ONE X - możliwe awarie
Co jeśli jednak Twoja konsola XBOX ONE X zawiedzie? Technicy naszego serwisu konsol XBOX ONE X naprawią każdą usterkę. Jeśli twoja XBOX ONE X mimo zapewnień producenta jednak przegrzewa się i zawiesza, serwisanci naszego serwisu konsol XBOX ONE X wyczyszczą Twoja konsolę i wymienią pastę termoprzewodzącą. Problem przegrzewania nie dotyczy Ciebie, ale Twoja konsola XBOX ONE X nie uruchamia się lub nie wyświetla obrazu? Możliwych przyczyn jest co najmniej kilka. Ale bez nerwów, pracownicy naszego serwisu konsol, XBOX ONE X znajdą przyczynę i poradzą sobie z awarią. Serwis konsol XBOX ONE X błyskawicznie wymieni chip TDP158 XBOX ONE X, wymieni port HDMI XBOX ONE X, wymieni laser XBOX ONE X, czy też wymieni dysk XBOX ONE X. 
Twoja konsola jest bezawaryjna, ale masz kłopot z kontrolerem XBOX ONE X? Żaden problem. Zespół naprawczy naszego serwisu konsol XBOX ONE X naprawia także kontrolery XBOX ONE X. 
Chcesz zlecić naprawę swojej konsoli naszemu serwisowi konsol XBOX ONE X? Nic prostszego. Możesz przynieś swój niedziałający sprzęt do jednego z naszych punktów stacjonarnych. Nasz serwis konsol XBOX ONE X działa w Kościanie, Lesznie i Poznaniu. Nie mieszkasz w żadnym z tych miast? Nic straconego. Możesz wysłać do nas swojego XBOX ONE X kurierem lub nadać w paczkomacie. Pracownicy naszego serwisu konsol XBOX ONE X zdiagnozują problem i poradzą sobie z usterką Twojej XBOX ONE X lub kontrolera XBOX ONE X.

KONTAKT

+48505505050. Czytaj więcej na: JOOMLA GURU https://joomlaguru.pl/joomla/kody-snippets/561/klikalny-numer-telefonu-na-stronie-w-czasach-mobile-must-have
Tel.: 885333393

e-mail: naprawczyk @ gmail.com

Adres do wysyłki:

PC CONSULTING
ul. Kościańska 47
64-000 Racot

Nazwa paczkomatu do wysyłki:
RAX01M

Punkty naprawczyka: