Naprawa playstation 5

Twoja konsola Playstation 5 nie działa? Szukasz sprawdzonego serwisu konsol Playstation 5? Świetnie trafiłeś! Zajmiemy się naprawą każdej usterki w konsoli Playstation 5. 
Naprawa pada
od 100 PLN
Image
Powodem braku wyświetlania obrazu w konsoli Playstation 5 - pomimo tego, że konsola uruchamia się - najczęściej jest uszkodzony port HDMI w konsoli.
Jeśli Twoja konsola Playstation 5 nie uruchamia się, najprawdopodobniej doszło do uszkodznia sekcji zasilania. Wyślij koonsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów stacjonarnych, a po sprawdzeniu oddzwonimy do Ciebie i poinformujemy o kosztach naprawy.
Konsola Playstation 5 zawiesza się najprawdopodobniej z powodu przegrzania układów. Dochodzi do tego w sytuacji, gdy zaburzony zostaje obieg powietrza we wnętrzu konsoli. Dzieje się tak na skutek osadzającego się kurzu wewnątrz konsoli. Oferujemy czyszczenie całej konsoli Playstation 5 wewnątrz wraz z wymianą pasty termoprzewądzocej na nową.
Jesli napęd konsoli Playstation 5 nie czyta płyt, niezbędne będzie przeczyszczenie napędu, wymiana lasera w napędzie lub całego napędu. Wyslij konsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów. Po otrzymaniu konsoli i sprawdzeniu poinformujemy cię o kosztach naprawy.
Bolączką kontrolerów jest problem z dryfującymi analogami. Oferujemy wymianę wadliwego analogu, wymianę gniazda USB, czyszczenie kontrolera po zalaniu.

KONTAKT

+48505505050. Czytaj więcej na: JOOMLA GURU https://joomlaguru.pl/joomla/kody-snippets/561/klikalny-numer-telefonu-na-stronie-w-czasach-mobile-must-have
Tel.: 885333393

e-mail: naprawczyk @ gmail.com

Adres do wysyłki:

PC CONSULTING
ul. Kościańska 47
64-000 Racot

Nazwa paczkomatu do wysyłki:
RAX01M

Punkty naprawczyka: